WMK Açılış Çekiliş Listesi ve 100₺ Ödül Güncellendi

SafakB

Forum Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
wmkilavuz.com
Merhaba arkadaşlar 22-05-2019 tarihinde çalışmalara başladık ve WMK Forum aktif edildi sektörde aynı tarzda çok popüler isimler olduğunu biliyoruz ancak forumu kurmaktaki amacımız 2009'daki forum ortamını yakalamak ve sürdürmek WMK Forum para kazanmaya yönelik bir proje değil aksine hizmet vermek ve ortam kurmak isteyen bir forum ve bunu inşAllah üyelerimizin desteği ile yapacağız.

Açılış kuru kuruya olmayacağı için bir kaç çekiliş ve ödül planlıyoruz ve bu ödüllerden tabiki sadece üyelerimiz yararlanabilecek.

Ödül Listesi ;

2 Adet 1 Aylık Netflix Hesabı ( ULTRA HD 4 Ekran )

2 Adet 1 Aylık Spotify Hesabı

5 Adet Limitsiz Web Hosting ( Türkiye - Linux ) - Aylık

1 Adet Limitsiz Web Hosting ( Almanya - Linux) - Aylık

3 Adet 1 Aylık Deezer Hesabı

2 Adet 1 Haftalık BluTV Hesabı

1 Adet Windows/Linux VPS-VDS(Tercihe Göre)

Bu ödüllerin olacağı çekilişe katılmak için forumda 3 konu ya da mesaj attıktan sonra konunun altına " Katılıyorum " yazmanız gerekiyor yeterli katılım sayısına ulaşınca çekiliş tarihi belirlenecektir.

Ek Olarak Aktiflik Ödülümüz ;

100 ₺ Kazanmak için yapmanız gereken forum içinde 300 adet konu ve 400 adet mesaj paylaşmak tabiki bu mesajların belli bir kalitede olması gerekmektedir aktiflik şartını yerine getiren üyeler bana pm atarak ödülü talep edebilirler.

Lütfen Şartları yerine getirmeden " Katılıyorum " yazmayınız geçersiz sayılacaktır!

WMK Forumuna destek verdiğiniz için teşekkürler. - Yönetim

Son düzenleme:

Yusuf

Forum Üyesi
Forum Üyesi
Katılıyorum.